Loading

MIEJSCE

Nasz lokal jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia w eleganckim, bankietowym stylu. Organizujemy wesela na wysokim poziomie, o czym świadczą najwyższa jakość kulinarna, klasyczna i elegancka aranżacja, profesjonalizm obsługi i co najważniejsze – zadowoleni Goście. Bazujemy na menu weselnym zamieszczonym w ofercie weselnej lub dla bardziej wymagających, tworzymy indywidualne menu odnosząc się do preferencji i gustu Gości.

PRZYJĘCIA

Organizujemy również krótsze przyjęcia weselne i kolacje po ceremonii ślubu cywilnego. Nasza restauracja oraz kameralna sala bankietowa często stają się miejscem różnego rodzaju uroczystości rodzinnych – przyjęć z okazji Chrztu, I Komunii Świętej, urodzin i jubileuszy. Menu komponowane jest według potrzeb naszych Gości – proponujemy zarówno formę uroczystą, jak i mniej zobowiązującą. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i wspieramy ich naszym doświadczeniem. .

SZEF KUCHNI

Naszą wizytówką jest Szef Kuchni, Malwina Zwolińska. Tworzy ona dania w oparciu o sprawdzone przepisy i z produktów najwyższej jakości. Specjalizuje się nie tylko w kuchni polskiej.

Malwina ZwolińskaMaster Chef

ZESPÓŁ

Nasz zespół doświadczonych kucharzy, którzy swoją pasję do gotowania prezentują codziennie serwując dla Państwa smaczne, zdrowe i niepowtarzalne potrawy.

Na sukces restauracji składa się praca wielu osób, kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennych, pracowników obsługi. To dzięki ich codziennej pracy, wiedzy i doświadczeniu otrzymują Państwo dania doskonałe.

MENU

Nasze potrawy są oparte w 100% na naturalnych składnikach, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Słyniemy z pysznego i świetnego jakościowo jedzenia.Serwujemy przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej, ale przygotowujemy także dania z różnych zakątków świata. Nasze menu to wizytówka najlepszych, świeżych, lokalnych produktów.Jesteśmy gotowi zadowolić specjalne wymagania Naszych Gości – nasza oferta zawiera dania wegetariańskie, potrawy dla diabetyków oraz specjalnie ułożone menu dla najmłodszych. Polecamy także wyśmienite potrawy sezonowe.

MENU DLA DZIECI

Nie zapominamy także o naszych najmłodszych Gościach. Dla dzieci przygotowaliśmy propozycje menu, które z pewnością przypadną im do gustu.